Творча зустріч з Всеукраїнською Асоціацією гідів.

82497492_621390711736119_3076812908978503680_n

14 січня 2020 року до нас у Музей-майстерню І.П. Кавалерідзе завітали гості із громадської спілки «Всеукраїнської асоціації гідів». Вона є всеукраїнською громадською неприбутковою організацією, яка об‘єднує своїх членів на основі спільності професійних інтересів для реалізації мети та завдань. Сьогодні в організації більш ніж 300 осіб. Вони проводять екскурсії 20 мовами, та розробляють тури, екскурсії та програми перебування гостей в різних тустичних дестинаціях. Фахові екскурсоводи з цікавістю слухали лекцію провідного наукового співробітника Кетевані Бадалівну Маркарову та заступника директора з наукової роботи Логвина Олександра Григоровича, які розповідали історію створення музею, та факти із життя Кавалерідзе крізь призму наукових досліджень, а також згадок із мемуарів самого Івана Петровича.

Екскурсія перетворилась на жвавий діалог між людьми, що щиро захоплюються творчістю Кавалерідзе, коли до зустрічі приєднався директор музею Олександр Олександрович Юнін, він провів ще більш детальну екскурсію по залах музею, та доповнив знання гідів про Кавалерідзе цікавими фактами разом із старшим науковим співробітником Савенок Олександрою Олександрівною. Можемо вважати, що цією ознайомчою зустріччю Музей-майстерня І.П. Кавалерідзе та Всеукраїнська асоціація гідів започатковують довготривалу програму партнерства.

Теги: