NewsвідеоДослідженнязаходиКавалерідзекаталогподії

Каталог скульптури І. П. Кавалерідзе в муніципальних музеях міста Києва

7 лютого в Музеї-майстерні І. П. Кавалерідзе відбулась урочиста подія – презентація «Каталогу скульптури І. П. Кавалерідзе в муніципальних музеях міста Києва». Видання присвячене 130-ти річчю від дня народження відомого скульптора.

Подію відвідали представники музеїв-партнерів проекту: Національного музею «Київська картинна галерея», Музею театрального, музичного та кіномистецтва, Літературно-меморіального музею-квартири П. Г. Тичини, Київського літературно-меморіального музею Максима Рильського.

Відкрив церемонію презентації Каталогу директор Музею Олександр Юнін, якому належить ідея проекту даного видання. Було надано слово координатору видавничого проекту Ользі Співак.

Колектив Музею привітали гості: Давід Бочорішвілі, Надзвичайний та Повноважний Радник Посольства Грузії в Україні, Ігор Федоренко, громадсько-політичний діяч, Дмитро Шльонський, директор Музею однієї вулиці, Тамаз Аваліані, художник.

—————————————————-

Старший науковий співробітник