Виставка графіки Володимира Дахно — презентація 1.02.2018

YouTubeShab

1 лютого 2018 року у Музеї-майстерні І.П. Кавалерідзе відбулось відкриття виставки графіки українського мультиплікатора Володимира Дахно, автора улюбленого багатьма поколіннями серіалу «Про козаків …» з приватної колекції А. Кулагіна.

Подія зібрала велику кількість прихильників творчості видатного художника-мультиплікатора, режисера, народного артиста України. Були запрошені колеги В. Дахно, які тривалий час працювали разом: співавтор мультиплікаційного серіалу, художник-аніматор Едуард Кірич,  композитор Володимир Губа, а також Давид Черкаський – автор мультиплікаційного серіалу «Пригоди капітана Врунгеля» та «Острів скарбів».

На відкриття виставки завітали народна артистка України Раїса Недашківська, Народний художник України Валерій Франчук, представники Фонду Об’єднання Світових Культур та інші поціновувачі творчості В. Дахно. Куратор виставки, журналіст, громадська діячка  Олена Царенко.