Виставка графіки Володимира Дахно

Сайт_
``Козаки`` Володимира Дахно - національний бренд України...
З 1 по 15 лютого 2018 року в Києві в Музеї-майстерні І.П.Кавалерідзе на вул.Андріївський узвіз,21 відбудеться виставка графіки Володимира Дахно, з приватної колекції Андрія Кулагіна….

Мультсеріал «Як козаки …» із захопленням дивляться мільйони людей з усіх куточків світу. Фантастична історія від українських авторів однаково цікава як для дитячої так і для дорослої аудиторії. А мультфільм «Як козаки в футбол грали», створений ще за часів СРСР, і зовсім назвали віщим. Так провідні телепередачі «Інший футбол» каналу ICTV зазначили, що, якщо лицарів рахувати не німцями, а шведами, то мультик дивно точно передбачив склад групи, в яку Україна потрапила на чемпіонаті Європи з футболу 2012 року, і, що ще неймовірніше, також порядок матчів української збірної: зі Швецією, Францією та Англією.