Орест Манюк

4 грудня 2018 року в приміщенні галереї Музею відбулось відкриття виставки живопису заслуженого художника України Ореста Манюка. Відомий митець є учасником багатьох всеукраїнських та міжнародних виставок, симпозіумів та пленерів, персональних виставок в Україні та за її межами. Його твори зберігаються в музейних та приватних колекціях 37 країн світу. Ліричні та поетичні пейзажі художника, виконані в імпресіоністичній манері, сонячними променями осяяли виставковий простір. Разом з автором глядач ніби відвідав мальовничі куточки України, Італії, Греції, Англії – країн, які невтомний митець-мандрівник відвідав протягом останніх двох років. Художнику притаманний яскравий колорит, вдале поєднання композиції, простору і кольору.

Урочисту подію відкрив директор Музею-майстерні І.П. Кавалерідзе Олександр Юнін.

Також привітали талановитого митця Народний художник України — ВОЛОДИМИР СЛЕПЧЕНКО, Заслужений художник України — ВАСИЛЬ КРАСЬОХА, художник Андрій Кулагін, Філіпп Чорнобров та інші присутні на заході гості.