«Французьке Натхнення» — Анжеліка Якимець

0003_

21 листопада 2018 року в приміщенні галереї Музею відбулось живописне продовження історії французьких канікул Анжеліки Якимець, які знайшли своє втілення у виставці «Французьке натхнення». Легкість, із якою художниця працює мастихіном на полотнах, дарує особливе відчуття натхнення та цілковитої гармонії в картинах. Звертаємо увагу, що виставка відбувається за підтримки БО Благодійного фонду «Місія Добра України» м. Мар’їнка, а в рамках виставки родиною пані Анжеліки буде проведено благодійний аукціон живопису українських авторів з приватної колекції. Зібрані кошти будуть направлені на реабілітацію дітей «Мар’їнського Районного Центру Дитячої та Юнацької Творчості» м. Мар’їнка, Донецька обл. Виставка триватиме до 1 грудня!

Для всіх шанувальників Живопису, а особливо для тих, хто не зміг відвідати урочисте відкриття виставки «Incpiration Française» (Французьке натхнення) Анжелікі Якимець, з радістю повідомляємо,що зустріч з авторкою відбудеться 24 листопада з 13.00 до 15.00 в приміщенні музею -майстерні.

Вхід за ціною квитка (30 грн).

До зустрічі!