Відкриття виставки живопису «Погляд»,2.08.2018

museum

У четвер, 2.08.2018 року, після невеликої перерви галерея Музею-майстерні І.П. Кавалерідзе гостинно зустріла шановану публіку на відкритті виставки живопису «Погляд». Ідея щодо організації проекту належить співробітнику Музею-майстерні Іріне Співак та  директору Юніну Олександру Олександровичу, саме він створив концепцію погляду різних художників із різних куточків України на одну історичну місцевість, тим самим розкривши багатогранність сучасного мистецтва нашої країни. «Погляд» — це призма, право на самоідентифікацію, особисте увічнення історичної пам’яті міста, що, як і людина, живе моментами. Мета даної виставки живопису – проголошення єдності у повазі до особистого погляду кожного.
Ролі ведучих вечора розділили між собою провідний науковий співробітник Музею Ольга Співак та господар виставки Олександр Юнін, слово привітання було надано Заступнику Голови Правління Міжнародної громадської організації «Федерація жінок за мир у всьому світі», представниці Сумського земляцтва пані Валентині Єфремовій, почесному другові Музею художнику пану Андрію Кулагіну та директору Національного музею «Київська картинна галерея» панові Юрію Вакуленко.

Виставка «Погляд» та надзвичайно теплий вечір її відкриття стали особливим привітанням Олександру Олександровичу до його Ювілею.

Картини експонуються вперше та були написані в рамках проведення заходу, представлено роботи наступних художників: О. Манюк, А. Буртовий, М. Кушнірук, А. Гук, О. Леус, А. Меланій, Ф. Чорнобров, А. Кулагін, А. Якімець, І. Дараган-Богодіст, А. Проценко, Н. Поліщук, А. Серебряков, Д. Гурін, І. Ільїнський , Ф. Пузій.

храм Миколи Набережного