Відкриття виставки сім’ї Франчуків

FB_IMG_1526905912392

25 травня 2018 року в приміщенні галереї Музею-майстерні І.П. Кавалерідзе відбулось урочисте відкриття виставки графічних творів родини Франчуків «Старе і нове».

Виставка є першим поєднанням графіки двох поколінь — класична графіка у виконанні Валерія Олександровича Франчука та унікальна комп’ютерна графіка Марічки Франчук!

Гостей було багато, урочистим словом привітання розпочав церемонію відкриття директор Музею Юнін Олександр Олександрович, серед гостей, хто не оминув талановиту родину Франчуків своїми теплими вітальними словами, були найвідоміші люди світу Українського мистецтва, культури, журналістики та музики: Мовчан Павло Миколайович, Войцехівський Борис Михайлович, Гамкало Іван Дмитрович та Стасюк Людмила Володимирівна! У ролі ведучої виступила провідний науковий співробітник Музею Ольга Співак.

Справжнім подарунком для господарів виставки стала поява відомої акторки Раїси Степанівни Недашківської, яка особливо відзначила талант двох поколінь однієї дружньої родини!