Роман Петрук-відкриття виставки «Ритми мовчання»

16 березня 2018 року у Музеї-майстерні І.П. Кавалерідзе відбулось відкриття виставки «Ритми мовчання» українського художника Романа Петрука.

Автор понад 400 творів живопису та графіки, учасник понад 50-ти всеукраїнських, міжнародних виставок та пленерів  занурив відвідувачів у час, який він зумів зупинити та заговорив зі своїм глядачем мовою вічності.

Привітальне слово художнику було надано провідному науковому співробітнику Музею Ользі Співак, яка подарувала автору виставки Каталог скульптурних робіт І. Кавалерідзе. Урочисту подію відкрила С. Стоян, куратор виставки, доктор філософських наук. Вітали художника відомі митці, академіки НАМУ та професори НАОМА В. Гурін, В. Чебаник, В. Баринова-Кулеба.  Також привітали талановитого митця доктор мистецтвознавства, доктор філософських наук та доктор богослов’я, професор Д. Степовик та доктор мистецтвознавства, професор Р. Михайлова, друзі художника, актори.

Святковий вечір прикрасила своїм виступом бандуристка Ю. Григорук.