Дитячий конкурс «Як козаки» ИТОГИ!

27 лютого 2018 року у Музеї-майстерні І.П. Кавалерідзе відбулась подія – нагородження переможців конкурсу дитячих малюнків на мультиплікаційну тему «Як козаки…». Зал Музею прикрасили неймовірні малюнки усіх учасників події – діточок від шести років, з різних шкіл України. Також був окремий стенд з роботами дітей з особливими потребами. Урочисто оголосили результати конкурсу та нагородили переможців організатори події: Благодійний фонд «Об’єднання світових культур»(директор — Кобець Олена, керівник проектів і програм — Книшук Ілона) , Музей-майстерня І.П. Кавалерідзе, художник Андрій Кулагін та журналіст, громадський діяч Олена Царенко. Переможцями стали Ковальова Євгенія, Гук Андрій та Чехонадська Марія. Заохочувальними призами та цінними подарунками було нагороджено багато учасників заходу.