130-річчя від Дня народження І.П.Кавалерідзе

Творчими шляхами Івана Кавалерідзе
7 квітня 2017 року у Київі, за адресою вул.Андріївський узвіз, 21 відбулося урочисте відкриття виставки живопису «Творчими шляхами Івана Кавалерідзе», якою розпочалося святкування 130-річчя від Дня народження видатного українського скульптора, кінорежисера, сценариста, драматурга і художника Івана Петровича Кавалерідзе.

На урочистості з нагоди ювелею Івана Петровича завітало чимало відомих в Україні і за її межами людей. Разом із генеральним директором Музею-майстерні І.П. Кавалерідзе Олександром Юніним свято відкрила директор Департаменту культури КМДА Діана Попова. Вклонитися Іванові Кавалерідзе прийшли його шановні земляки — Посол Грузії в Україні Міхеіл Уклеба, депутат Верховної Ради України Хвічі Мепарішвілі, а також, відомі діячі грузинської культури і мистецтва. На свято прийшли також і знані українські художники, які минулого року працювали на пленері в Карпатах, де свого часу знімав кіно і відпочивав Майстер. Йдеться про Романа Гаврилюка, Андрія Гука, Ірину Дараган-Богодіст, Олександра Каневського, Миколу Кушнірука, Анатолія Мельниченка, Єлизавету Попову, Андрія Серебрякова і Олександра Юрченка.

e-mail:4250389@і.ua, сайт: museum-kavaleridze.com , тел.044-425-33-97

Наша адреса: 04070 м. Київ, вул. Андріївський узвіз, 21