Едуард Межул, «Родина та друзі»

6-го лютого 2020 відбулось відкриття художньої виставки художника-пейзажиста, педагога та громадського діяча — Едуарда Межула. В його творчості завжди відображено неповторність України. Її природа, архітектура і, звичайно, люди. Думаємо, саме ця здатність бачити оточуючу красу у поєднанні із природнім талантом, зробила ліричні краєвиди та натюрморти Едуарда Межула відомими за межами України — у США, Європі, Китаї.

Персональна виставка у Музеї-майстерні І.П Кавалерідзе — десята у послужному переліку Едуарда Межула. В експозиції була представлена невелика, але значуща частина творчого доробку родини художника. Особливу увагу привернули до картин діда митця, відомого художника, одного з лідерів української пейзажної школи ХХ століття — Іллі Штільмана. За словами самого Едуарда ця виставка відповідає тому способу життя, який він веде. Для нього назавжди найважливішими людьми були — родина, друзі, студенти та однодумці. Що робить картини Едуарда ще більш душевними і чесними. Бо сам митець підтримує саме чесне мистецтво та чесне життя. Тому в рамках виставки Едуард Межул передав до фондів музею одну зі своїх картин — «Спогад про Канів» Яка буде частиною проекту, присвяченого Тарасу Шевченко, який музей реалізує вже сьомий рік поспіль.

Теги: