Ретроспектива. Андрій Кулагин

17 травня 2019 року в приміщенні галереї музею відбулось відкриття Art-проекту «Ретроспектива«: графіка, пастель, акварель  — відомого київського художника Андрія Кулагіна. Митець володіє широким творчим діапазоном: пейзажі та натюрморти, портрети і лаконічна графіка. Поряд з пейзажами і натюрмортами, автор створює картини, в яких стрімкий політ його уяви виривається за рамки звичних форм творчості в сюрреалізм, в якому відбивається його власна філософія життя.

Сам художник називає себе прихильником реалістичної школи живопису, проте, він також успішно експериментує з формою і кольором в інших напрямках, наприклад, сюрреалізму. Результатом його творчих пошуків стала персональна виставка в центрі сучасного мистецтва Жоржа Помпіду в Парижі. Сьогодні картини художника прикрашають приватні колекції та галереї Австрії, Австралії, Німеччини, Італії, Польщі, Словаччини, Росії та України.

Теги: