Персональна виставка живопису Сергія Дуплія

24 квітня 2019 року відбулось відкриття персональної виставки живопису Сергія Дуплія. Дійсний член національної спілки художників України віртуозно володіє пензлем. Він є майстром пастозного живопису. Свої колористичні фантазії митець черпає, перш за все, з квітів – фактура його робіт викликає почуття стихії, що розбушувалася. Це – гімн життя та радості.24 квітня 2019 року відбулось відкриття персональної виставки живопису Сергія Дуплія. Дійсний член національної спілки художників України віртуозно володіє пензлем. Він є майстром пастозного живопису. Свої колористичні фантазії митець черпає, перш за все, з квітів – фактура його робіт викликає почуття стихії, що розбушувалася. Це – гімн життя та радості. Перш ніж стати художником,  С. Дуплій закінчив Київський інститут фізкультури, працював учителем у школі. Пробував малювати сам – з’явилися первістки-картини. Щось радувало самоука, щось — не подобалося. Жорстко відкидав зайвину. Прагнув якомога точніше передати динаміку: зміною кольорів, енергійними мазками, чергуванням фарб. Професійні знання він здобув, спілкуючись з художниками, особливо вдячний Федіру Захарову та Тетяні Голембієвської. Тепер художника Сергія Дуплія знають не тільки в Україні.