Виставка живопису Арт-студії Елеонори Обухової «Світ живопису»

Выставка_сайт

19.01.2019 року в Музеї-майстерні І. П. Кавалерідзе відбулось відкриття виставки живопису Арт-студії Елеонори Обухової «Світ живопису». Урочисто відкрив виставку заступник директора музею з наукової роботи О. Логвін. Керівник Арт-студії Е. Обухова привітала юних художників, які продемонстрували не тільки мистецьки таланти художника, але й поетичні здібності. Це була своєрідна художньо-поетична мозаїка, зокрема, учасниками були прочитані власні вірші: Котолуп Софія, 10 років; Соломія Фужицька, 7 років;  Софія Гіптенко, 13 років. Танцювальний номер: Котолуп Андрій, 8 років. Музичний твір: Данило Соловей, 10 років.

У поетичних рядках звучали мотиви зимових та весняних пейзажів, а також ліричні мотиви.