Святкування 25-річчя — Музей-майстерня І.П. Кавалерідзе

00_САйт

Коли людина святкує 25-ліття, вона осмислює свої вчинки, досягнення, аналізує свої емоції та вирішує, що буде в її довгому та насиченому житті далі. А як буває із музеєм? 13 листопада 2018 року Музей-майстерня І.П. Кавалерідзе почав святкування 25-річчя від дати свого існування, зібравши друзів та колег. У трошки таємничій святковій атмосфері лунали слова привітання, завдяки сучасним технологіям теплі побажання із усіх куточків земної кулі долетіли до галереї Музею. В рамках урочистостей було нагороджено Подяками від Департаменту культури КМДА провідного наукового співробітника Ольгу Співак та музейного доглядача Світлану Ягнюк за високий професіоналізм, сумлінну працю та з нагоди 25-ї річниці від дня заснування установи, які у творчому тандемі було вручено Директором Департаменту Діаною Поповою та Директором Музею Олександром Юніним. Гості довго милувались найкращими живописними та скульптурними творами, що спеціально до Дня народження було відібрано із фондів Музею, мали змогу відвідати оновлену основну експозицію, послухати розповіді наукових співробітників щодо творчості та життєвих правил Івана Кавалерідзе, музейні проекти, чим особисто привітати юний, але вже досвічений Музей!