Ворк-шоп резидентів на Кіностудії ім. О.П. Довженка

Сьогодні в Кіностудії ім. А.П. Довженка проходив ворк-шоп резидентів Міжнародной програми мистецької резіденції «Kavaleridze.RE:VISION»

Не просто було організувати подібний захід в стінах кіностудії, але завдяки кінорежісерці і другу нашого проекту, Ірина Правило (Iryna Pravylo), це стало можливим!

В рамках ворк-шопу художники, проникли в павільйонах кіностудії, заглянули в костюмерні, поринули в світ кіновиробництва, та та дослідили його.
Ірина Правило провела лекцію, і розповіла неймовірні факти і секретні історії з життя кіностудії.

Резиденти охоче відвідали меморіальну дошку Івану Кавалерідзе, творчість якого надихає нас усіх, для роботи, переосмислення та пошуку.

Також, провели якийсь час біля пам’ятника Сергію Параджанову та ловили кайф з прогрітого осіннім сонцем повітря.

Дякуємо за насичений день всім учасникам!