Виставки живопису та інсталяції «На перехресті часопростору» АНАТОЛІЯ БУРТОВОГО

12 березня 2018 року у Музеї-майстерні І. П. Кавалерідзе відбулось відкриття персональної виставки Анатолія Буртового «На перехресті».

Власна живописна техніка, відчуття  гармонії та метафізичного трактування образів, створених на національному підгрунті, зібрала шанувальників творчого доробку митця.

Перше слово на урочистому відкритті виставки взяв заступник директора Музею-майстерні І. П. Кавалерідзе Сергій Бельмега.

Також було надано привітальне слово заслуженому художнику України, Анаталію Марчуку, дружині художника, заслуженій артистці України Світлані Князевій, артменерджеру Ларисі Романовій, актору та радіоведучому Василю Довжику, поетові Василю Довжику, поетові Олександру Сопронюку, поетесі Оксані Хорозовій, артисту та співаку Сергію Файфурі та ін.