«Душа Карпат»- відкриття персональної виставки живопису Миколи Качура

``Душа Карпат``
Тепле чаруюче осіннє повітря наповнювало щастям легені кожного. Охоплені нотами особливої магії «бабиного літа», гості по-троху входили до білої зали Музею-майстерні І. П. Кавалерідзе. Жива музика не залишала байдужим нікого з присутніх, вона поглинала, додавала особливої, притаманної лише Андріївському узвозу, вишуканості. Вечір був яскравим тому, що серед присутніх не було чужих, хоча більшість гостей не були знайомі. Всіх об’єднало в гостинних стінах Музею-майстерні І. П. Кавалерідзе диво, що розлилось різними барвами живопису по полотнах. Душа… Душа Карпат відволікає від усього, поглинає і проникає в кожного, хто побував у величних просторах гір та обов’язково повернеться туди знову. Особливим для усіх гостей було відкриття персональної виставки живопису Миколи Качура «Душа Карпат», бо непередаваний «мольфарський подих» прокрався крізь таємниці кожного серця, викорінивши байдужість та втому. Усіх бажаючих доторкнутись до природного безмежжя гармонії та затишку запрошуємо завітати!