Книжкова виставка До Дня Знань «Читай.UA» 31 серпня 2017 року

31 серпня о 12.00 в Українському домі, за адресою м. Київ, вул. Хрещатик, 2,   за участю першого заступника Голови Держкомтелерадіо України Богдана Червака, директора Українського дому Юрія Стельмащука, та начальника Управління видавничої справи та преси Держкомтелерадіо України Олексія Кононенка  відбудеться церемонія відкриття  книжкової  виставки до Дня Знань  «Читай.UA». Виставка триватиме чотири дні.

На виставці представлено розмаїття літератури, яку можна буде придбати за ціною виробника:

• наукова й публіцистична · художні книги для дорослих і дітей
  • навчальна й довідкова · періодичні й газетно-журнальні видання
  • мистецтвознавча й музична · подарункові й мистецькі альбоми
  • художні книги для дорослих і дітей
  • періодичні газетно-журнальні видання
  • подарункові й мистецькі альбоми

Участь у виставковому заході беруть понад 70 вітчизняних видавців та авторів, які презентуватимуть свої книжкові видання, зустрічатимуться з читачами, обговорюватимуть майбутні проекти з діловими партнерами.

Для відвідувачів виставки запланована різноманітна програма Це і численні автограф-сесії літераторів, майстер-класи, дискусії за участю як відомих українських письменників, літературознавців, художників, так і з молодими початківцями на літературній ниві.

Спеціальний гість книжкової виставки

Музей-майстерня Івана Кавалерідзе: до 130-ої річниці від дня народження Майстра;